Я Галерея, Арт-центр Павла Гудимова

1 / 1 голос
5 1
Я Галерея, Арт-центр Павла Гудимова, Днепропетровск, ул. Гусенка, 17 (вхід з вулиці О. Гончара)
Категории: Прочее
Телефон: 056 713 5 713 Сайт: yagallery.com.ua
Днепропетровск, ул. Гусенка, 17 (вхід з вулиці О. Гончара)

Арт-центр Я Галерея Павла Гудімова було відкрито 12 квітня 2007 року в Києві на Подолі. Основна мета арт-центру - це послідовна підтримка, розвиток та популяризація сучасного мистецтва та створення умов для розвитку української культури. Щорічно Я Галерея організує близько 150 різних проектів - як в Україні, так і за кордоном, проводить лекції та освітні програми, майстер-класи, круглі столи та дискусії. Видавництво Артбук має широку видавничу програму. За ініціативи кінокритика Андрія Алферова було відкрито кіноклуб А Кіно. В ніч на 30 вересня 2009 року невідомі підпалили приміщення Я Галерея на Волоській, та згодом діяльність арт-центру було відновлено. Нове приміщення (дві галерейні зали та тераса) відкрилося у жовтні 2009 року, на вулиці Хорива. Воно є основним виставковим майданчиком Я Галерея в Києві. У грудні 2010 року, за підтримки колекціонера Павла Мартинова, було засновано арт-центр Я Галерея в Дніпропетровську.

Засновник та куратор арт-центру Павло Гудімов зібрав до кола авторів три покоління художникiв з усiєї України. Починаючи з першої виставки «Краса красива» Олени Бланк, Я Галерея працює з такими класиками українського мистецтва як Олександр і Тамара Бабак, Володимир Будніков, Володимир Костирко, Євген Равський, Павло Маков, Микола Малишко, Микола Маценко, Влада Ралко, Андрій Сагайдаковський, Тіберій Сільваші, Сергій Якутович та Ігор Янович. Серед авторів-фотографів арт-центру - Анна Войтенко, Олександр Кадніков, Олександр Ляпін, Олександр Ранчуков, Олександр Чекменьов. У видавництві Артбук друкується серія альбомів «Уфо», присвячена українській фотографії.

Арт-центр Я Галерея є активною складовою культурного холдингу Гудімов Арт Проект, до якого також входять архітектурна майстерня Я Дизайн, видавництво мистецької літератури Артбук, креативна група Акцент, а також музична група «Гудімов». Продуктивна взаємодія між різними складовими холдингу дозволяє реалізовувати найамбітніші мистецькі проекти на високому рівні.


Рассказать друзьям:

  • Время работы: з 10.00 до 19.00 окрiм неділі
  • Кто хочет здесь побывать?
  • Пока никто не отметился

Еще не зарегистрировались? Самое время пройти простую регистрацию.
Завершено 15 апреля 2016 [понедельник] c 19:00 по 19:00
Завершено 08 сентября — 18 октября 2014

Все события


Ближайшие объекты

Отзывы (0)